ŠAH

ŠAH

V soboto, 2. 12. 2023, je bilo na OŠ III Murska Sobota OŠ področno prvenstvo v ŠAHU.
Tekmovalo je 18 naših učencev in učenk.

V dveh kategorijah smo postali področni prvaki in odnesli tri medalje:
Lina Horvat, 3. c – področna prvakinja v D9:
Samo Škof,  9. b –  področni prvak v F15:
Jure Biro, 8. b – 2. mesto v F15.

Na državno prvenstvo sta se uvrstila Samo Škof in Jure Biro.
Tudi ostali učenci so se odlično odrezali.
Več o prvenstu na: http://www.sah-drustvo-ms.si/.

Čestitke VSEM sodelujočim!

Mira Ambruš,
mentorica

LOGIKA – najboljši na tekmovanju

LOGIKA – najboljši na tekmovanju

Iz znanja logike je na naši šoli tekmovalo 74 učencev.

Kar 24 učencev do 8. razreda je osvojilo bronasto priznanje  (8. in 9. razredi dobijo pozneje).

Učenci Hana Merica, 7.c, Leša Šijanec, 7.b in Alen Režonja, 7.a so se uvrstili na državno tekmovanje.
Učenci Maša Kerec, 8.c, Jure Biro, 8.b in Tim Perkič, 8.b so se uvrstili na regijsko tekmovanje.
Tekmovanje bo 21. 10. 2023 na OŠ Gornja Radgona.
Držimo pesti!

Najboljši logiki po razredih:

  1. razred
    Julija Matoz, 2.c
    Elin Pungartnik, 2.a
    Oskar Banfi, 2.a
    Jaša Poštrak, 2.b
  1. razred
    Katarina Balažic, 3.b
    Timej Jauk, 3.c
    Ela Pihler. 3.c
    Mila Lešnik, 3.c
  1. razred
    Žak Poštrak, 4.c
    Nikolina Korpič, 4.b
    Liam Pavel, 4.b
  1. razred
    Nino Šaruga, 6.b
    Jernej Prosič, 6.c
    Rok Perkič, 6.c
  1. razred
    Hana Merica, 7.b
    Leša Šijanec, 7.c
    Alen Režonja, 7.a
  1. razred
    Maša Kerec, 8.c
    Jure Biro, 8.b
    Tim Perkič, 8.b
  1. razred
    Sara Števančec, 9.b
    Špela Pucko, 9.a
    Anja Slavinec, 9.a

Več o samem tekmovanju na  https://zotks.si/priznanja/logika/.

Čestitke dobitnikom priznanj in VSEM učencem, ki ste tekmovali.
Gojite to strast do logičnega mišljenja tudi v bodoče.

Mira Ambruš

LOGIKA – najboljši na tekmovanju

Razultati logike

Najprej čestitke VSEM učencem, ki ste tekmovali iz znanja logike.
Bilo vas je kar 74.

Neuradni rezultati bodo 5. 10. 2023, uradni pa 10. 10. 2023.
Rezultate si lahko ogledate na https://sistem.zotks.si/auth/login, pod uporabniškim imenom in geslom, ki ste ga dobili na tekmovanju.

Vpogledi:
2. r. in 3.r. – v torek, 3. 10. 2023, 7. šolsko uro, pri učiteljici Tatjani Stanko, v kabinetu (2. nadstropje);
4. r.  v torek, 3. 10. 2023, 6. šolsko uro, pri učiteljici Suzani Š. Kodila, v učilnici št. 22;
6. r., 7. r., 8. r. in 9. r.  v ponedeljek, 2. 10. 2023, 5. šolsko uro, v učilnici št. 16.

Mira Ambruš,
vodja tekmovanja

Dostopnost