V četrtek, 30. novembra, so na Gimnaziji Franca Miklošiča Ljutomer organizirali delavnice za učence pomurskih osnovnih šol. Slogan Gimnazije Franca Miklošiča Ljutomer je »Z znanjem ponosni v prihodnost«, saj so prepričani, da je izobrazba ena izmed temeljnih vrednot, ki vodijo do uspeha v življenju, in da nam znanja nihče ne more vzeti. Zato z organizacijo delavnic Znanje za mlade promovirajo znanje. Pripravili  so veliko različnih, zanimivih in praktičnih delavnic za osnovnošolce.  V ponujenih delavnicah so se v vlogo bodočih znanstvenikov/ustvarjalcev vživeli tudi naši učenci. Obisk se je zaključil s prireditvijo »GFML se predstavi«, na kateri so dijaki šole predstavili svoje talente na področju glasbe, plesa, videa,..