V letošnjem šolskem letu se je tudi naša šola prijavila k sodelovanju na kviz Male sive celice. Do studijskega dela tekmovanja se je potrebno prebiti preko dveh delov predtekmovanja.

Tako sta se naši ekipi Ian, Tin in Hana ter Sara, Maša in Urban najprej pomerili v pisnem delu predtekmovanja. Obe ekipi sta dosegli solidne rezultate, vendar se je lahko naprej na ustni del predtekmovanja z iste šole lahko uvrstila le ekipa, ki je dosegla višje število točk.

Tako je danes na OŠ Beltinci ekipa Sara, Maša in Urban zastopala našo šolo in se odlično odrezala še na ustnem delu predtekmovanja. Odločno je premagala nasprotno ekipo in si priborila mesto na tekmovanju v Ljubljani, kjer bomo vsi navijali zanje in jih bomo lahko spremljali tudi preko televizijskih zaslonov.

Iskrene čestitke obema ekipama, še posebej ekipi, ki nas bo zastopala že 18. oktobra v Ljubljani.

Držimo pesti!!!!

Anita Šinko, mentorica kviza Male sive celice 

 

Dostopnost