DRAGE UČENKE IN UČENCI!

Poletne počitnice se zaključujejo in šolska vrata se bodo za vas, drage učenke in učenci, ponovno odprla v ČETRTEK, 1. 9. 2022.

Vsi učenci od 2. do 9. razreda s sabo prinesite šolsko torbo (nahrbtnik), mapo, peresnico in šolske copate.

Razredničarke vas bodo prevzele pred šolo in vas pospremile v razrede po naslednjem razporedu:

• učence 2. razreda ob 7.45 pred vhodom v prizidek šole (požarne stopnice šole),
  • učence 3. razreda ob 7.55 pred vhodom v prizidek šole (požarne stopnice šole),
  • učence 4. razreda ob 8.05 pred vhodom v prizidek šole (požarne stopnice šole),
  • učence 8. razreda ob 8.10 pred vhodom v šolo (pod jedilnico),
  • učence 9. razreda ob 8.15 pred vhodom v šolo (pod jedilnico),
  • učence 7. razreda ob 8.05 pred glavnim vhodom v šolo (pod arkadami),
  • učence 6. razreda ob 8.10 pred glavnim vhodom v šolo (pod arkadami), ter
  • učence 5. razreda ob 8.15 pred glavnim vhodom v šolo (pod arkadami).
  • Učenci 1. razreda pridite v šolo v spremstvu staršev ob 10.30 uri. Dobimo se na ploščadi pred veliko športno dvorano.

Učenci 2. in 3. razreda zaključite s poukom ob 11.40, učenci 4. in 5. razreda ob 11.55, učenci od 6. do 9. razreda pa zaključite s poukom ob 12.45. Prvi šolski dan imate učenci v šoli le dopoldansko malico.

Za nujne primere bomo organizirali dežurni oddelek podaljšanega bivanja.

AVTOBUSNI PREVOZ PRVI ŠOLSKI DAN JE SLEDEČ:

V letošnjem šolskem letu učenci uporabljajo lanske kontrolne kupone za prevoz do šole in domov. V kolikor ima učenec spremenjeno relacijo (preseljen), starši spremembo uredijo na blagajni Avtobusnega prometa Murska Sobota. V primeru izgube kontrolnega kupončka na blagajni Avtobusnega prometa Murska Sobota dvignete nadomestnega proti plačilu. Za prvošolčke ter učence, ki bi na novo koristili šolske prevoze (tudi prišolani med poletjem), se bodo kontrolni kupončki uredili na šoli.

PRIVOZI 1.9.2022:

• Pušča: ob 7.40
  • Černelavci in Noršinci: ob 7.00 in ob 7.30

RAZVOZI 1.9.2022:

• Pušča: ob 12.00
  • Černelavci in Noršinci: ob 12.10 in ob 13.00.

Šolski prevozi učencev drugače ostajajo enaki kot v prejšnjem šolskem letu.

Za čim varnejše vključevanje učencev v pedagoški proces naj učenci (in starši oziroma skrbniki) upoštevajo naslednje:

• v šolo prihajajo le zdravi učenci (brez kakršnihkoli bolezenskih znakov),
  • učenci v šolo pridejo največ 15 minut pred pričetkom pouka,
  • starši in zunanji obiskovalci počakajo v avli šole, kjer jih sprejme informator in jih morebiti napoti do ustreznega strokovnega delavca.

VOZNI RED
Vozni red šolskih privozov in odvozov ostaja nespremenjen!

Z veseljem vas pričakujemo.

Vodstvo in kolektiv,

Osnovna šola I Murska Sobota