Športno obarvane počitnice – HURA, prosti čas

• ponedeljek, 25. oktober 2021 – 9:00 do petek, 29. oktober 2021 – 14:00

Športni program »Hura, prosti čas« je namenjen mladim od predšolskega obdobja do študija, ki želijo svoj prosti čas po pouku, ob koncu tedna in med počitnicami preživljati v družbi vrstnikov na športnih površinah. S programom se želi ponuditi mladim kakovostno športno ponudbo, ki v ospredje postavlja množičnost, druženje in pestro ponudbo športnih vsebin.

Zato smo se na ZAVODU ZA KULTURO, TURIZEM IN ŠPORT Murska Sobota odločili, da v času jesenskih počitnic in sicer od 25.10.2021 do vključno 29.10.2021 na OŠ III organiziramo in izvedemo športni program Hura, prosti čas z različnimi športnimi vsebinami (atletika, gimnastika, nogomet, ples …. ) za otroke starostne skupine od 7 do 10 let.

Prijave na športni program Hura prosti čas zbira: Plesni klub ZEKO  na e-naslov : pkzeko@gmail.com in Goran Gutalj (ZKTŠ MS): goran.gutalj@sz-ms.si

Za morebitne dodatne informacije lahko pokličete Tamaro Pešić: 070 521 234

Športni program Hura prosti čas je brezplačen!

Število otrok je omejeno, zato je obvezna predčasna prijava.