Slovesna podelitev zlatih županovih petic

Devetošolci – učenci, ki so vseh devet let izkazovali znanje v povprečju 4,5 in več, so se danes udeležili slovesne podelitve županovih petic. Zelo lepo pripravljena prireditev je potekala v senci soboškega grajskega dvorišča, kjer smo se zbrali »odličnjaki« vseh osnovnih šol  in glasbene šole Občine Murska Sobota, njihovi razredniki in ravnatelji. Po prijetnem nagovoru župana, g. Aleksandra Jevška, je sledila svečana podelitev t. i. županovih petic, ki so jih učenci prejeli osebno iz županovih rok. Ravnateljica OŠ I  se je v imenu vseh ravnateljev zahvalila za svečano pripravljen dogodek, ki bo vsem ostal v prijetnem spominu. Skupinsko fotografiranje je potekalo na grajski ploščadi. Temu je sledila odlična zakuska in druženje v skladu s priporočili.

Vodstvo šole z razredničarkami 9. razreda