Neustrašna avanturista A in Ž

V predstavi, ki smo si jo ogledali v četrtek, 28. 1. 2016, smo uživali v slikah gledališkega zaodrja. Neustrašna avanturista A in Ž sta se odločila razkrinkati vse gledališke skrivnosti.  Skozi predstavo smo se seznanili, kaj vse je potrebno postoriti, preden ta zasije v vsej svoji lepoti. Gledalici smo občutili, da brez skritih gledaliških delavcev ne bi nastala nobena gledališka predstava. Predstava je bila razgibana in zanimiva. Ure, preživete izven razreda, so zmeraj prijetne in zanimive. Na vrata trka mesec februar, mesec kulture, ko bomo tudi v šoli namenili nekaj ur kulturnim užitkom. Predajmo se jim.
Po predstavi se nam je pridružil igralec Vladimir Vlaškalič in se fotografiral z nami. Pred mnogimi leti je bil namreč učenec naše šole, poučevala pa ga je tudi naša razredničarka.
20160128_110018
                                          Učenci 6.b z razredničarko