Božično novoletna prireditev z bazarjem

V soboto, 12. decembra 2015, smo učenci in učitelji Osnovne šole I Murska Sobota pripravili božično-novoletno prireditev z bazarjem.  Z bogatim kulturnim programom smo popestrili predpraznični čas. Predstavili smo se s plesom, petjem, igranjem na inštrumente ter povedali želje, za prihajajoče leto. Tema prireditve je bila prijateljstvo.

Po prireditvi smo pripravili bazar, kjer smo ponudili izdelke, ki so nastali izpod pridnih rok učencev in učiteljev. Za izdelke so starši prispevali prostovoljne prispevke, ki so bili v celoti namenjeni Šolskemu skladu. Šolski sklad je zbral nekaj čez 2.600,00 €, za kar smo vsem, ki so prispevali sredstva, izjemno hvaležni.

Še enkrat hvala v imenu vseh otrok, UO Šolskega sklada, zaposlenih in vodstva šole.

Mag. Iztok Lačen, predsednik sklada