Atletika -ekipno

EKIPNO TEKMOVANJE IZ ATLETIKE

 Kaj: PODROČNO TEKMOVANJE – DEČKI

Kdaj: 28.9.2011

Kje: OŠ I MURSKA SOBOTA

Mentor: ANDREJ PERHAVEC

Rezultati:

DENIS ŽIŽEK

9C

 

 

 

 

EKIPNO:

1. MESTO

ALEN FORJANIČ

8B

ANDREJ OUČEK

9A

BAČVIČ NIKO

9A

NEJC DŽAFIČ

9A

ALEN BUZETI

9B

DEJAN TOT

9A

FILIP ČONTALA

9A

MATEJ BEJEK

9C

FILIP KUTOŠ

9C

JAN ŠTEVANČEC

9B

FILIP BEJEK

9C

JAN KERČMAR

9C

LUKA ŠČANČAR

9C


Kaj: PODROČNO TEKMOVANJE – DEKLICE

Kdaj: 28.9.2011

Kje: OŠ I MURSKA SOBOTA

Mentor: ANICA DJORDJEVIĆ

 Rezultati:

ŠPELA KOLBL

8.r

 

 

 

 

 

 

EKIPNO:

1. MESTO

 

 

ZOJA TOT

8.r

ANNA NOVAK

9.r

SONJA FAJHTINGER

9.r

ANA NOVAK

9.r

MEGI TINEV

7.r

DONA VINKOVIČ

6.r

TJAŠA MALOK

6.r

KAJA VAŠ

9.r

REBEKA DOKL

9.r

VALENTINA ŠKALIČ

9.r

KIARA ROPOŠA

9.r

ŠPELA MRZIDOVŠEK

9.r

NATALIA LONČAR

9.r

ŠPILAK TINA

9.r

KAJA HORVAT

8.r

AZRA ZEMLJIČ

9.r

ANDREJA MEKICAR

6.r

ŠTAFETA OŠ I – UČENKE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaj: FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA

Kdaj: 12.10.2011

Kje: SLOVENJ GRADEC

Mentor: ANDREJ PERHAVEC

Rezultati:

DENIS ŽIŽEK

9C

 

 

 

 

EKIPNO:

10. MESTO

ALEN FORJANIČ

8B

ANDREJ OUČEK

9A

BAČVIČ NIKO

9A

NEJC DŽAFIČ

9A

ALEN BUZETI

9B

DEJAN TOT

9A

FILIP ČONTALA

9A

MATEJ BEJEK

9C

FILIP KUTOŠ

9C

JAN ŠTEVANČEC

9B

FILIP BEJEK

9C

JAN KERČMAR

9C

LUKA ŠČANČAR

9C

                                                                             Čestitamo.

 

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

EKIPNO TEKMOVANJE IZ ATLETIKE

 

 

Kaj: PODROČNO TEKMOVANJE – DEČKI

Kdaj: 28.9.2011

Kje: OŠ I MURSKA SOBOTA

Mentor: ANDREJ PERHAVEC

Rezultati:

DENIS ŽIŽEK

9C

 

 

 

 

EKIPNO:

             1. MESTO

ALEN FORJANIČ

8B

ANDREJ OUČEK

9A

BAČVIČ NIKO

9A

NEJC DŽAFIČ

9A

ALEN BUZETI

9B

DEJAN TOT

9A

FILIP ČONTALA

9A

MATEJ BEJEK

9C

FILIP KUTOŠ

9C

JAN ŠTEVANČEC

9B

FILIP BEJEK

9C

JAN KERČMAR

9C

LUKA ŠČANČAR

9C

 

Kaj: PODROČNO TEKMOVANJE – DEKLICE

Kdaj: 28.9.2011

Kje: OŠ I MURSKA SOBOTA

Mentor: ANICA DJORDJEVIĆ

Rezultati:

ŠPELA KOLBL

8.r

 

 

 

 

 

 

EKIPNO:

             1. MESTO

 

 

ZOJA TOT

8.r

ANNA NOVAK

9.r

SONJA FAJHTINGER

9.r

ANA NOVAK

9.r

MEGI TINEV

7.r

DONA VINKOVIČ

6.r

TJAŠA MALOK

6.r

KAJA VAŠ

9.r

REBEKA DOKL

9.r

VALENTINA ŠKALIČ

9.r

KIARA ROPOŠA

9.r

ŠPELA MRZIDOVŠEK

9.r

NATALIA LONČAR

9.r

ŠPILAK TINA

9.r

KAJA HORVAT

8.r

AZRA ZEMLJIČ

9.r

ANDREJA MEKICAR

6.r

ŠTAFETA OŠ I – UČENKE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaj: FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA

Kdaj: 12.10.2011

Kje: SLOVENJ GRADEC

Mentor: ANDREJ PERHAVEC

Rezultati:

DENIS ŽIŽEK

9C

 

 

 

 

EKIPNO:

             10. MESTO

ALEN FORJANIČ

8B

ANDREJ OUČEK

9A

BAČVIČ NIKO

9A

NEJC DŽAFIČ

9A

ALEN BUZETI

9B

DEJAN TOT

9A

FILIP ČONTALA

9A

MATEJ BEJEK

9C

FILIP KUTOŠ

9C

JAN ŠTEVANČEC

9B

FILIP BEJEK

9C

JAN KERČMAR

9C

LUKA ŠČANČAR

9C

 

 

                                                                             Čestitamo.

 

 
 

Več prispevkov iz Tekmovanja