Cankarjevo tekmovanje

Cankarjevo tekmovanje

8. decembra 2011 je potekalo šolsko Cankarjevo tekmovanje za učence od 2. do 9. razreda. Tekmovanja se je od prijavljenih 137 učencev udeležilo 131 tekmovalcev. Od 131 udeležencev tekmovanja je/bo bronasto priznanje prejelo 48 učencev (spodaj v tabelah so rezultati po razredih). Vsem iskrene čestitke.

26. 1. 2012 se bodo regijskega Cankarjevega tekmovanja udeležili Nika Bunderla, 8.b, Aljaž Vučkič, 8.c, Matjaž Malok, 9.b in Jan Števančec, 9.b. Učencem želimo veliko uspeha.

Uradni rezultati tekmovanja za skupino OŠ 2

 

Ime in priimek

Mentor

Skupaj

Bronasto
priznanje

1.

Filip Horvat

Marianne Kuzmič

13

2.

Nuša Žižek

Marianne Kuzmič

12

3.

Enej Meglič

Marianne Kuzmič

11

4.

Maruša Dervarič

Marianne Kuzmič

10

5.

Žiga Bunderla

Marianne Kuzmič

9

6.

Živa Štertak

Marianne Kuzmič

8

7.

Neža Sečko

Marianne Kuzmič

7

8.

Renato Gabor

Marianne Kuzmič

6

Uradni rezultati tekmovanja za skupino OŠ 3

 

Ime in priimek

Mentor

Skupaj

Bronasto
priznanje

1.

Ajda Kuhar

Marianne Kuzmič

18

2.

Dino Vinkovič

Marianne Kuzmič

17

3.

Laura Meško

Marianne Kuzmič

16

4.

Eva Klement

Marianne Kuzmič

15

5.

Blaž Küplen

Marianne Kuzmič

14

6.

Maja Nemec

Marianne Kuzmič

13

Uradni rezultati tekmovanja za skupino OŠ 4

 

Ime in priimek

Mentor

Skupaj

Bronasto
priznanje

1.

Karla Oršoš

Simona Klement

17

2.

Kaja Golob

Simona Klement

16

3.

Tara Mišković

Simona Klement

15

4.

Pia Zala Meden

Simona Klement

14

5.

Iva Špilak

Simona Klement

13

6.

Ula Tara Špehar

Simona Klement

12

7.

Hana Čahuk

Simona Klement

11

7.

Anja Kučan

Simona Klement

11

7.

Iris Rehar

Simona Klement

11

7.

Ana Zver

Simona Klement

11

Uradni rezultati tekmovanja za skupino OŠ 5

 

Ime in priimek

Mentor

Skupaj

Bronasto
priznanje

1.

Jaka Meglič

Simona Klement

19

2.

Tadeja Ifko

Simona Klement

18

3.

Ana Maučec

Simona Klement

16

Uradni rezultati tekmovanja za skupino OŠ 6

 

Ime in priimek

Mentor

Skupaj

Bronasto
priznanje

1.

Enja Zobarič

Andreja Ošlaj

36

2.

Tjaša Malok

Andreja Ošlaj

34

3.

Andreja Mekicar

Andreja Ošlaj

31

4.

Erik Novak

Andreja Ošlaj

30

5.

Lucija Kadiš

Andreja Ošlaj

29

6.

Marko Irgolič

Andreja Ošlaj

28

7.

Maja Klepec

Andreja Ošlaj

27

8.

Lara Štefančec

Andreja Ošlaj

26

Uradni rezultati tekmovanja za skupino OŠ 7

 

Ime in priimek

Mentor

Skupaj

Bronasto
priznanje

1.

Megi Tinev

Andreja Ošlaj

38

2.

Blaž Klement

Andreja Ošlaj

37

3.

Tisa Kučan Lah

Andreja Ošlaj

30

Uradni rezultati tekmovanja za skupino OŠ 8

 

Ime in priimek

Mentor

Skupaj

Bronasto
priznanje

Izbran
za RT

1.

Nika Bunderla

Valerija Dravec

36

2.

Aljaž Vučkič

Valerija Dravec

33

3.

Jakob Horvat

Valerija Dravec

30

 

4.

Naja Belec

Valerija Dravec

26

 

5.

Maja Šebjanič

Valerija Dravec

24

 

 

 

Uradni rezultati tekmovanja za skupino OŠ 9

 

Ime in priimek

Mentor

Skupaj

Bronasto
priznanje

Izbran
za RT

1.

Matjaž Malok

Valerija Dravec

45

2.

Jan Števančec

Valerija Dravec

39

3.

Bine Fras

Valerija Dravec

36

 

4.

Natalia Lončar

Valerija Dravec

33

 

5.

Minka Tivadar

Valerija Dravec

25

 

Mentorica: Valerija Dravec

 
 

Več prispevkov iz Tekmovanja