IZUM – RAZISKOVALNA ŠOLA 2019, razstava, NAJ MENTOR 2019 tekmovanj iz znanja

V centru Maximus v tem tednu poteka Festival Inovativnost, Znanost in Ustvarjalnost Mladih – IZUM 2019.

Učenci in učitelji mentorji se skozi leto trudimo, vzpodbujamo in dokazujemo tudi na področju različnih tekmovanj iz znanj, športnih tekmovanj in srečanj, pri organizaciji taborov za nadarjene ter ostalih aktivnostih (raziskovalno delo). Zato smo tudi letos prejeli plaketo z nazivom RAZISKOVALNA ŠOLA 2019, na kar smo izredno ponosni.

Osnovna šola I Murska Sobota se je predstavila tudi z razstavo pod mentorstvom učiteljice ge. Jasne Žižek in prejela priznanje v sklopu RAZSTAVA-raziskovalna dejavnost osnovne šole in vrtci – 2. mesto.

Učiteljica matematike in logike ga. Mira Ambruš je za svoje dolgoletno delo na področju mentorstva s področja logike prejela PLAKETO NAJ MENTOR 2019 s področja tekmovanj iz znanja. Čestitke!

Učenca Izidor Horvat in Jakob Nejc Ružič sta prejela ZLATO PRIZNANJE IZ LOGIKE. Čestitke!

Čestitke tudi vsem učencem in mentorjem, ki so kakorkoli prispevali k izvrstnim dosežkom ter prepoznavnosti Osnovne šole I Murska Sobota. Več utrinkov si lahko ogledate v galeriji.

Pomočnik ravnateljice:

Aleš Benko