DRUGI ŠPORTNI DAN PRVOŠOLCEV – orientacijski pohod

Teden otroka smo zaključili na nadvse zanimiv in razgiban način. V petek, 11. 10. 2019, smo imeli športni dan ORIENTACIJSKI POHOD S ŠPORTNIMI VSEBINAMI V MESTNEM PARKU. Po skupinah smo se odpravili na pot od šole do mestnega parka in nazaj. Pri tem nam je pomagal veveriček Skokec, ki nam je pripravil zanke in uganke ter zapletena navodila, po katerih smo ugotovili, kje nas bo vodila pot. Veverička, žal, nismo našli, a smo ob prihodu v šolo ugotovili, kje se je med našim potepanjem mudil. V razredu nas je namreč pričakal sadni zaklad in Skokčevo pismo. Kako smo se razveselili!

Na športnem dnevu je bilo zanimivo in zabavno, zato smo si takih dni zaželeli še več. Nekaj utrinkov si oglejte v spodnji galeriji.

prvošolci z učiteljicami