Dragi učenci!

Poletne počitnice se zaključujejo

in šolska vrata se bodo za vas ponovno odprla v

ponedeljek, 2. 9. 2019  po naslednjem razporedu:

• Učenci 2., 3. se ob 7. 45 zberete pred vhodom v prizidek šole (požarne stopnice šole), kjer vas bodo pričakale razredničarke, in vas odpeljale v razrede.

• Učenci 4. razreda se ob 8. 10 zberete pred vhodom v prizidek šole (požarne stopnice šole), kjer vas bodo pričakale razredničarke, in vas odpeljale v razrede.

• Učenci 5. in 6. razreda se ob 8. 10 zberete pred glavnim vhodom v šolo (šolska ploščad), kjer vas bodo pričakali razredniki, in vas odpeljali v razrede.

• Učenci 7., 8. in 9. razreda se ob 8. 10 zberete v svojih učilnicah, kjer vas bodo pričakali razredniki.

• Učenci prvošolčki pridite v šolo v spremstvu staršev ob 10.30 uri. Dobimo se v mali telovadnici (glavni vhod šole).

Učenci 2. in 3. razreda zaključijo s poukom ob 11.40 uri, učenci 4. in 5. razreda zaključijo s poukom ob 11.55 uri, učenci od 6. do 9. razreda pa ob 12.45 uri. Prvi šolski dan imajo učenci v šoli le dopoldansko malico.

Za nujne primere bomo organizirali dežurni oddelek podaljšanega bivanja.

Vozni red šolskih privozov in odvozov ostaja nespremenjen!

Z veseljem vas pričakujemo.

Vodstvo in kolektiv

OŠ I Murska Sobota