Izbran uradni logotip projekta

Na naši šoli so učenci vsake partnerske šole izbrali tri najboljše logotipe, ki so jih pripravili naši učenci. Naprej so se uvrstili logotipi Mare Škerlak Marič (vrata v digitalni svet), Isabel Flegar (zemlja v vesolju) in Eme Lukač (zemlja s telefonom).

Sledilo je izbiranje najboljšega med izbranimi, pri katerem so učenci vseh šol izbrali italijanski logo, in ta je postal uradni logotip projekta Erasmus+: Open your doors to digital age.

Erasmus+ ‘odklopljena aktivnost’: Bowlanje

V okviru projekta Erasmus+: Open Your Doors to Digital Age smo se učenci sedmih ter osmih razredov družili ob bowlingu v toplem in prijetnem ambientu z izjemnimi zvočnimi in svetlobnimi efekti. Namen tega druženja je bil preživeti naš prosti čas brez uporabe elektronskih naprav. Odžejali smo se s sokom in pojedli slastno pico. Neizmerno smo uživali in se zabavali.

Mara in Isabel, 8. razred