1. športni dan

V okviru 1. športnega dneva ,ki bo četrtek 13.09.2018 bomo izvedli pohodništvo  in sicer:

1. RAZREDI- VODJA SIMON HAUKO /ODHOD OB 8.30

–  BUKOVNIŠKO JEZERO/KROŽNA POT cca 2 uri

–  PRIHOD V ŠOLO OB  8:15, MALICO VZAMEMO NA AVTOBUSE

– ODHOD AVTOBUSA OB 8:30

– PRIHOD V ŠOLO OB  CCA 12.30

–  CENA  PREVOZA CCA 4,00 €

1. RAZREDI – VODJA ANDREJ PERHAVEC/ODHOD OB 8.00

–  ŽENAVLJE- MARTINJE- TROMEJNIK

– PRIHOD V ŠOLO OB 7:45,MALICO VZAMEMO NA AVTOBUSE

– ODHOD AVTOBUSA 8:00

– PRIHOD  V ŠOLO OB CCA 12.30

– CENA PREVOZA CCA 4 €

1. RAZRED-VODJA PETER JUTERŠNIK/ODHOD OB 7.30

– BELEVUE- AREH

– PRIHOD V ŠOLO OB 7:15,MALICO VZAMEMO NA AVTOBUSE

– ODHOD AVTOBUSA OB 7:30

– PRIHOD V ŠOLO OB CCA 13.00

– CENA PREVOZA CCA 7 €

Vsi učenci morajo imeti na športnem dnevu primerna oblačila in obutev za pohodništvo(dobri športni copati z rebrastim podplatom ali pohodniška obutev,primerne hlače in majica/ena za preobleči/,nahrbtnik(lahko imajo svojo pijačo in dodatno hrano,ki mora biti primerna).Prosimo ,da  učenci vrnejo  izpolnjeno soglasje  v sredo 12.09.2018  svojim razrednikom.

V kolikor ne zmorete plačati prispevka staršev,prijavnico oddajte in se obvezno oglasite v šoli pri socialni delavki ge. Renati Kranjc Voroš

Športni pedagog:                                                                                                  Ravnateljica:

Peter Juteršnik                                                                                                  Tatjana Cesnik